УВАГА! МИ ПРАЦЮЄМО! ГРАФIК РОБОТИ!

Табло обміну валют LED DR 1280/1280 червоний+зелений=жовтий (RG)

  • Спосіб оплати: Готівковий / Безготівковий.
  • Спосіб доставки: Самовивіз / Вантажоперевезення / Монтажні роботи. 
  •  Термін реалізації: 10-15 робочих днів з моменту передоплати.
  • Ціна вказана за одностороннє рішення.

1256.00 $

  • UAH: 34,352 грн.

Порівняння

Опис

Табло обміну валют – не тільки інформує про актуальний курс валют. Яскраве,різнокольорове, помітне табло привертає увагу та запам’ятовується клієнту. Частіше, в першу чергу згадується де саме був пункт обміну валют, а потім звертається увага на курси. Шрифти, шо використовуються для відображення інформації, створені нашими дизайнерами, з урахуванням особливості сприйняття інформації на великій відстані,пішоходами, водіями. ПРИКЛАДИ РОБІТ
Табло розміром 1280х1280 мм, виконане у трикольоровому рішенні, з модулів, що одночасно поєднують три кольори: червоний, зелений, жовтий.  Таке рішення дає можливість одночасно виводити або 4 валюти, або 3 валюти та текстову інформацію.   Висота кожного символу до 320мм. Відстань для перегляду від 15-20м.
Колір модулів, кількість та порядок валют, текстова інформація, анімації – всі ці параметри обговорюються індивідуально, при замовленні. Зміна курсів валют відбувається через спеціалізоване програмне забезпечення.Оператору необхідно ввести нові курси валют, та відправити інформацію. Так програмне забезпечення зменшує ризик помилок, та прискорює швидкість оновлення інформації.

Інтерфейс програми виглядає подібним чином:


Тип зміни інформації, LAN USB Wifi, на вибір, підбирається індивідуально, в залежності від способу монтажу, місця встановлення табло, можливості прокладання кабелів та ін. Для табло обміну валют рекомендоване підключення LAN.

 

 
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!