18/10/2016

Аптечні хрести

Slider

 

Світлодіодний аптечний хрест приверне увагу до Вашої аптеки та стане незамінним помічником для інформування про акції, новинки, новини Вашої аптеки.

Завдяки надяскравим діодам, Вашу аптеку помітять навіть у самий сонячний день, а різноманітні ефекти та анімації, допоможуть утримати увагу перехожих.

LED хрест допомагає аптеці "запам'ятатися" та залучити клієнтів, які стануть постійними. Як це працює? Ми всі звикли, що аптека асоціюється з яскравим аптечним хрестом, який видно здалеку. Так, завдяки нашим виробам, Ваша аптека буде помітна та запам'ятається надовго.

Завдяки світлодіодному аптечному хресту Ви отримаєте:

  • • Постійних клієнтів, які запам'ятають Вашу аптеку по яскравому аптечному хресту та місцерозташуванням.
  • • Спонтанних клієнтів, які побачивши барвисту вивіску згадують про потреби у будь-яких товарах та стають клієнтами вашої аптеки.
  • • Увагу до Вашої аптеки, завдяки додатковій інформації: час, дата, температура, акції та інша інформація. Дана інформація привертає увагу та виробляє "хорошу звичку" дивитися на Вашу аптеку, що у результаті призводить до того, що при потребі звернуться саме до Вас, так як Вас знають.

Варіанти реалізації світлодіодного аптечного хреста:

Розмір 640х640мм. Колір: Зелений, Червоно-Зелений (+ віртуальний Жовтий), Синій, Жовтий, Червоний, Білий.

 

Slider

Розмір 960х960мм. Колір: Зелений, Червоно-Зелений (+ віртуальний Жовтий), Синій, Жовтий, Червоний, Білий;

 

Slider

Відео-приклади led аптечного хреста:

 

 


 


Введіть свій номер телефону чи адресу електронної пошти для того , щоб наш представник зв'язався з вами найближчим часом ! 


Можливо це вас зацікавить:


CALL ME
+
Call me!