03/07/2017

Дитячі аттракціони

Наша компанія розробила лінійку дитячих атракціонів для дітей будь-якого віку. При розробці атракціонів, ми намагалися максимально врахувати різні інтереси і переваги дітей віком від 3 років до підлітків, хлопчиків і дівчаток ... Наші атракціони - це новий підхід як до всім відомим ігор, так і до зовсім нової ідеї, які точно нікого не залишать байдужими .

Ми з упевненістю говоримо, що маленький воєвода буде в захваті від нашої катапульти і морського бою, а юний пожежник після участі в "справжній" пожежі точно захоче повторення. Для маленьких (і не дуже) гонщиків у нас припасені і справжні гонки на швидкість, і некваплива їзда по казковим дорогах)

Скільки є дітей, стільки і захоплень, уподобань ... І ми розуміємо це .... Тому, наші атракціони втілюють в собі сучасні технології, популярні тематики, персональний підхід і "родзинку", яка захопить дітей і подаруй їм незабутню пригоду.

Атракціон «Юний пожежник»

Атракціон дозволить дитині відчути себе справжнім пожежником: поспішати на поклик пожежної сирени, гасити палаючий будинок і успішно виграти боротьбу з вогняною стихією.

Кожен, навіть найменший учасник пожежної бригади, внесе свій вклад у перемогу, і точно захоче повторити цю захоплюючу пригоду.

Основа атракціону - палаючий будинок. Завдання «пожежних» - його загасити водою з пожежного шланга. Система оснащена звуковим комплексом, який допомагає створити реалістичність ситуації (звук потріскування вогню, шум пожежі та інше).

Загасання пожежі можливо в двох варіантах: з допомогою пульта управління або через датчики, встановлені в комплекс.

Атракціон «Влуч у ціль»

Що може бути більш захоплюючим для дитини, ніж участь у битві? Тільки справжня війна зі стоячою противником!

У ролі супротивника можуть виступати танки, авіаційні дивізії або армії гризунів.

Завдання наших відважних захисників проста - потрапити бойовим снарядом (м'ячем) у ворожий об'єкт, тим самим знешкоджуючи його. Але розслаблятися рано! На його зміну вже поспішають не менш небезпечні вороги.

На вибір гравця пропонується 6 різноманітних сюжетів. Так, можлива не тільки військова тематика, але і варіант допомоги знайомим персонажам (наприклад, зібрати фрукти з дерева разом з героями улюблених мультфільмів) та інші тематики.

Атракціон «Морські бої»

Всім знайома гра «Морський бій» здивує юних капітанів своїми барвами і несподіваними сюжетами.

Перед гравцями відображається безсїмежне море з ворожими кораблями. Завдання «капітана» - затопити все судна за допомогою пульта управління і уникнути втрати власного корабля.

Звучить просто? Ми гарантуємо, що ця задача по силі тільки справжнім Капітанам!

 

Вище наведені атракціони. які розроблені нашої компаніі.Но ми на цьому не зупиняємося! Наші фахівці із задоволенням розроблю атракціон згідно з Вашим ТЗ або просто ідеї ... допоможуть підібрати оптимальні варіанти реалізації. Просто напишіть нам!

 

Атракціон «Падіння Помпеї від вогняної катапульти»;

Для дітей віком 5-10 років пропонується і більш серйозне змагання! За допомогою катапульти зруйнувати замок противника, і в той же час захистити свій.

Гра може бути як командної, так і одиночної. Локації також вибираються гравцем самостійно ... Основна - давньоримське місто, але також пропонується захист і завоювання космічних планет, підводного царства або снігового замку. Для кожної локації підібраний свій вид катапульти, який підібраний відповідно до місця дії.

Варіацій набагато більше, ніж озвучено. Також, вони можуть бути розроблені індивідуально для замовника.

Атракціон «Підводне полювання»

Пропонуємо влаштувати полювання на мешканців підводного світу, де учасникам надається унікальна можливість позмагатися в швидкості і спритності.

Завдання просте - відловити якнайбільше рибок і впоратися швидше за інших суперників. Орієнтовний вік «мисливців» 3-8 років.

Гра адаптована як для командної гри, так і для одиночної.

Атракціон «Авіа-наліт»

Уявіть справжню повітряну авіацію в повному розпорядженні юних льотчиків! Ми даємо можливість брати участь в боях, вибирати стратегію атаки і різноманітні боєприпаси.

Перед гравцем розташовується екран з полем бою, де відображається як його літак-бомбадіровщік, так і ворожі об'єкти.

На сенсорному пульті управління гравець так само бачить поле бою, але вже зверху + меню гри з варіантами зброї, боєприпасів і іншими опціями.

Наш пілот з легкістю відчує себе учасником військових подій, адже йому доведеться ухилятися від ворожого вогню і влучно попадати в об'єкти противника.

Атракціон «Веселі гонки»

Юним гонщикам (2-4 роки) представитися можливість проїхатись по різноманітних трасах і взяти участь в змаганнях.

Є можливість вибрати режим гри: одиночна їзда по трасі (з вибором складності) або гонки. Головною особливістю гри є те, що немає великого швидкісного режиму, де головне завдання перемогти в гонках. Це скоріше схоже на захоплюючу подорож з казковими пейзажами, проїжджаючи повз героїв знайомих мультяшних героїв.

Для маленьких учасників гонки стануть захоплюючим пригодою, яке захочеться повторити. Ця подорож допоможе отримати перші навички їзди на машині, більше того показати дитині яким захоплюючим пригодою це може бути. Також, з раннього віку показати, що на дорозі потрібно уважність і обережність.


Введіть свій номер телефону чи адресу електронної пошти для того , щоб наш представник зв'язався з вами найближчим часом ! 


Можливо це вас зацікавить:


CALL ME
+
Call me!