25/04/2017

Екрани для брендових магазинів

Slider

Запропонуємо до розгляду повнокольорові LED-екрани, у яких контрастність і чіткість зображення вище, ніж у LCD-матриць, так само зображення візуально виглядає більш «натурально».

Серед основних переваг LED екранів можна назвати можливість розміщення в будь-якому приміщенні або під відкритим небом, без обмежень в розмірах, висока яскравість трансляції зображення навіть в сонячний день, можливість швидкої установки і демонтажу, а також здатність екрану відтворювати практично будь-які відеопотоки.

Щорічно на рекламу великими компаніями виділяються значні суми грошей, і все для того щоб донести до потенційних споживачів інформацію про самого виробника і про новинки продукції. Маркетологи проводять багато діб, роздумуючи над тим, як зробити рекламу продукції яскравою, ефектною і доступною широкому колу споживачів.

І, здається, сьогодні є відповідь на це питання. Реклама на світлодіодних екранах дозволяє показати продукт або послугу з кращого боку і при цьому охопити широке коло потенційних покупців

Без світлодіодних екранів складно уявити собі сучасний мегаполіс. Яскраві картинки, виразний контраст, відмінна динаміка - все це робить рекламу на екрані будь-якого розміру привабливою, надаючи їй максимальну ефективність.

Світлодіодний екран дає можливість транслювати відеоролики, акції, пропозиції, логотип і багато іншого.

Завдяки яскравості, насиченості кольору і динамічності зображення, екран привертає увагу як випадкових перехожих, так і клієнтів.
Централізірованого система управління дозволяє легко змінювати прайс-лист, редагувати контент, закачувати або видаляти відеоролики по всій мережі магазинів.

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Введите номер телефона или адрес электронной почты и наш представитель свяжется с Вами в кратчайшие сроки! 


Возможно вас заинтересует:


CALL ME
+
Call me!