17/06/2017

Новини

10.07.19 НОВИНКА-ПЕРШИЙ КРУГЛИЙ ЕКРАН В ЄВРОПІ!

Компактність, витончений кронштейн, разом з можливістю виведення повнокольорових зображень,
відеороликів, звуку - приверне увагу всіх без винятку, і стане
яскравою крапкою для відображення актуальної інформації.
Екран можна розміщувати як зовні, так і всередині приміщення.
• Робоче поле повністю програмується;
• Динамічний відображення;
• Можливість виведення текстової інформації (наприклад, акції, унікальні пропозиції, времяработи, новинки та багато іншої корисної інформації);
• Можливість виведення дати / часу на виріб;
• Можливість виведення графічної інформації (наприклад, логотип);
• Можливість виведення gif анімацій (наприклад, символ аптеки «змійку»);
• Налаштування включення / вимикання за часом
• Більше 50 ефектів виведення контенту;
• Підтримка всіх Word шрифтів;
• Регулювання яскравості та відображення контенту в залежності від часу доби;
• Управління за допомогою програмного забезпечення, яке йде в комплекті;
• Зміна інформації через: USB або LAN-порт;
• Яскравість від 4500 cd \ m2. Чи не боїться прямого попадання сонячних променів;
• Можливість синхронізації з інтернетом і системами обліку;

01.05.18 Світлодіодні вказівники та вивіски для прибиральної техніки м.Києва
Другий рік поспіль наша компанія, в результаті участі у тендерах, реалізує світлодіодні вказівники для прибиральної техніки.

Невеликі за розміром, табло жовтого кольору інформують всіх учасників дорожнього руху про роботу техніки, та необхідність об’їзду. Анімаційні зображення чудово привертають увагу, та Таким чином забезпечують дотримання норм безпеки на дорозі.

На початок 2018 року вже обладнані автомобілі наступних ШЕУ: Голосіївський р-н., Дарницький р-н, Подільський р-н., та їн.

 

19.03.18 Комплекс світлодіодних рішень для Університету державної фіскальної служби України, м.Ірпінь

Протягом декількох років податкова академія постійно оснащується світлодіодними рішеннями виробленими нашою компанією.

Наприклад, нашою компанією виконаний проект підсвічування фасаду декількох корпусів. Поєднання  синьої та жовтої світлодіодних стрічок, чудово підкреслює архітектуру будівель,  створюючи святковий настрій не лише студентам та співробітникам Університету, но і жителям міста Ірпінь.

Також на території академії розташовані і повнокольорові екрани для трансляції інформаційних відеороликів, однокольорові інформаційні табло, наприклад табло виводу часу, табло виводу текстової інформації.

Всі вироби повністю керовані, їх можна програмувати згідно побажань та потреб Університету.

17.03.18 Інтерактивні сенсорні столи для Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського

На кафедрі анатомії Тернопільського державного медичного університету нещодавно встановили два нових інтерактивних сенсорних столи для вивчення профільного предмету. Загалом нашою компанією вже встановлено 7 таких столів, з різноманітною медичною інформацією.

Згідно даних прес-служби університету, завідувач кафедри, професор Ілля Герасимюк, зазначив , що подібне обладнання значно покращує засвоєння майбутніми лікарями теоретичного матеріалу.
«По суті, це потужні комп’ютери з великими моніторами, які дають можливість в об’ємному зображенні побачити людські органи, кістки, тканини і т.д. Це допомагає кращій візуалізації анатомічної будови людини студентами в процесі навчання. Тим паче, що більшість об’єктів є мобільними і їх можна розглядати з різних позицій тривимірно», – розповів Ілля Євгенович.

Він додав, що для вивчення анатомії людини такі інтерактивні сенсори сьогодні є необхідністю.

Сенсори є індивідуальною розробкою нашої компанії, яку можна адаптувати та випустити для будь-якого виду або сфери діяльності.

       

28.12.17 Повнокольоровий екран для сесійної зали Національної Гвардії України  

У грудні 2017 року, в результаті чергової та не простої перемоги у тендері на закупівлю світлодіодного екрану, наша компанія реалізувала проект по встановленню світлодіодного екрану для Національної Гвардії України.
Екран розміром 6080х4000мм, з кроком пікселя 5мм, був встановлений напередодні Новорічних свят, як подарунок під ялинку
Екран з простою для розуміння системою управління, дає змогу виводити он-лайн трансляції з мережі інтернет, виводити відео за заданим часом згідно заданих параметрів, та багато інших цікаво-корисних функцій для задоволення потреб у роботі виконавчого органу.

01.12.17 Повнокольорові екрани для нового виставкового залу «Rozetka»

Ми успішно почали співпрацю з «Rozetka» і допомогли обладнати новий виставковий зал за адресою м.Київ, пр-т С.Бандери, 6.
В результаті нашої роботи, зал оснащений комплексом з 14 світлодіодних екранів.
Так, зал обладнаний: табло над зоною видачі товару, загальна довжина яких склала понад 60 м.п .; Інформаційні табло в залі з відображенням електронної черги (5 табло); Повноколірний світлодіодний екран з якістю відтворення контенту FULL HD та повноколірний рекламний екран при вході в зал.
Ми успішно почали співпрацю з «Rozetka» і допомогли обладнати новий виставковий зал за адресою м.Київ, пр-т С.Бандери, 6.
В результаті нашої роботи, зал оснащений комплексом з 14 світлодіодних екранів.


20.08.17 Повнокольоровий світлодіодний екран з мінімальним пітчем

Наша компанія успішно реалізувала перший екран з мінімальним питчем 2,5мм, висока роздільна здатність якого дозволяє зображенню бути дуже чітким навіть з мінімальної відстані перегляду.
Даний проект був розроблений і встановлений в залі ресторану за індивідуальним замовленням «КСК Гран Прі» - Кінно-спортивний клуб в Херсонській області, який почне свою роботу в квітні поточного року.
Відображення різноманітних відеороликів з високою розподільчою здатністю екрану, налаштування та управління екраном індивідуально за бажанням Замовника.
Також, це не єдиний досвід реалізації подібних проектів, раніше були реалізовані світлодіодні екрани для кількох кінних клубів: Кінний клуб Дергачов, Equides Club.


06.05.17 Системи для спортивних комплексів і заходів.


Наша компанія успішно реалізувала проект "Світлодіодне спорт-табло з системою управління для суддів" для Палацу спорту м. Черкаси. Спорт-табло виконано на основі повнокольорового світодіодного екрана, який дозволяє виводити найменування команд, рахунок, час гри, фоли та іншу інформацію.

Також, можна відображати пряму трансляцію гри (повтор ключових моментів), гравців на початку гри і багато іншого. Кольори підбираються індивідуально, залежно від уподобань і можуть змінюватись. Система управління розроблялася індивідуально з урахуванням всіх особливостей і нюансів. Головною перевагою є можливість вибору режиму гри: баскетбол, футбол, тренування та ін.

Управління здійснюється в декількох інтерфейсах - окремий для кожного судді. Додатково до основного табло, зал оснащений додатковим табло меншого розміру і табло атаки (2 шт). Вже була проведена перша гра з використанням нашого обладнання, яке відмінно себе показало)

Будемо реалізувати і інші проекти в сфері спорту.27.05.17 Початок розробки дитячих атракціонів

Атракціон дозволить дитині відчути себе справжнім пожежником: поспішати на поклик пожежної сирени, гасити палаючий будинок і успішно виграти боротьбу з вогняною стихією.

Кожен, навіть найменший учасник пожежної бригади, внесе свій вклад в перемогу, і точно захоче повторити цю захоплюючу пригоду.

Основа атракціону - палаючий будинок. Завдання «пожежних» - його загасити водою з пожежного шланга. Система оснащена звуковим комплексом, який допомагає створити реалістичність ситуації (звук потріскування вогню, шум пожежі та інше).

Загасання пожежі можливо в двох варіантах: з допомогою пульта управління або через датчики, встановлені в комплекс.
Більш детально дізнатися про атракціон можна у наших менеджерів. Будемо раді Вас чути!


20.05.17 BOSCH-SIEMENS - німецька компанія ,яка  вибрала нас як свого стратегічного партнера по установці зовнішнього рекламного оформлення в Східній Європі.

Нові світлодіодні екрани були змонтовані для мережі фірмових магазинів "BOSCH SIEMENS". Їх можна побачити в м.Одеса та м.Києві.

Екрани виконані на основі світлодіодних модулів Р10, які дозволяють чітко бачити зображення з відстані від 8 м., А зображення чітко видно навіть в самий сонячний день.

Централізована система управління дає можливість повністю управляти екраном віддалено, з центрального офісу. Так, завдяки простій програмі, зміна контенту відбувається протягом декількох хвилин. Також, віддалено можливо моніторити працездатність екрану, стан та інші параметри.


20.02.17 Наша компанія виграла тендери по всім Київським ШЕУ на розробку і виробництво мобіьних і автономних екранів.

Завдяки тендеру світлодіодні екрани встановлені на техніку ШЕУ районів міста Києва та використовуються для вказівки напряму руху (об'їзду) під час проведення ремонтних робіт.

Завдяки використанню над'яскравих діодів, екран відмінно помітний водіям в будь-яку погоду, в будь-який час доби.

Динамічне відображення інформації на екрані привертає увагу водіїв до дорожніх знаків і інформують про проведення ремонтних робіт.

На збиральну техніку ШЕУ встановлені світлодіодні "стрілочки" які інформують водіїв про об'їзд. Вся інформація також динамічна, що збільшує ефективність в кілька разів.

Більш детально дізнатися про світлодіодні мобільні екрани можна у наших менеджерів. Будемо раді Вас чути!


Стрімкий шлях у гору

Новим етапом у розвитку стало відкриття закордонної філії в Польщі, що дозволило розширити нашу діяльність і вийти на ринок Європи. Уже в грудні цього року були успішно реалізовані перші проекти в Польщі з постачання світлодіодної продукції. Вся продукція виготовляється на нашій виробничій базі в Варшаві, завдяки чому термін виробництва максимально швидкий. Крім виробництва виробів, наша бригада виконує монтажні роботи будь-якої складності, а сервісна служба готова допомогти клієнтам в будь-який час.

Якість продукції та сервісу вже дозволило нам зайняти лідируючі позиції на ринку. Ми реалізовуємо проекти не тільки по світлодіодної продукції, а й проекти по медіафасадним рішенням і 3Д - рішенням. Також, вже були укладені перші договори на поставку електроніки для стел АЗС. Можна з упевненістю говорити, що ми успішно вийшли на ринок Європи і в найближчому майбутньому планується відкриття філій в Німеччині та Франції.


15.08.16 Светодиодный экран для сети магазинов бытовой техники "Фокстрот".

Кутовий світлодіодний екран змонтований на фасаді магазину побутової техніки "Фокстрот" в місті Києві за адресою вул. Саксаганського.

Проїжджаючи повз магазин, кожен може побачити про новинки, акції, спеціальні пропозиції .... трансляцію рекламних роликів. Екран відмінно помітний в будь-який час доби і будь-яку погоду.Також компанія Фокстрот вибрала нас як основного підрядника в створенні медіа ресурсів, адже наші роботи дійсно якісні.

Завдяки централізованого спостереження, зміна відео-контенту здійснюється з центрального офісу. Дана система дозволяє значно спростити роботу адміністрації магазину і підвищити ефективність роботи екрану.

Також, централізована система управління дає можливість контролювати роботу екрану, відстежувати температурний режим і працездатність.
Більш детально дізнатися про світлодіодні екрани можна у наших менеджерів. Будемо раді Вас чути!


15.06.16 Контурна лінійна підсвічування.

Проект реалізований на основі світлодіодної повноколірової стрічки. Завдяки лінійному підсвічуванні, будівля набула зовсім новий образ і заграла яскравими квітами.

Рішення має кілька режимів роботи, які дозволяють як відображати один колір, так і кольорові переходи.

Різноманітні ефекти дають можливість виділити будівлю, прилягти до нього увагу і нікого не залишити байдужим. Лінійна підсвічування підкреслює архітектуру будівлі і допомагають зробити його неповторним.


25.04.16 "Патент на систему формування голографичніх зображень"

Нашою компанією була винайдена і запатентована технологія створення голографічних зображень. Це дозволиkj створити цілий напрямок в зовнішній рекламі та шоу-програмах. Це вже можна побачити в голографічному театрі, який ми відкрили в м.Києві. Особливість театру те, що на одній сцені можна побачити як реальних акторів, так і голограми. Це дозволяє глядачам побачити дивовижні спецефекти і незабутнє шоу, поринути в світ фантазій і мрій. На сьогоднішній день, в театрі можна побачити як дитячі вистави, так і дорослий репертуар, для любителів музики - незабутні кавери. За допомогою голографічних технологій, будь-яке представлення в театрі ставати незабутній видовищем, яке здивує навіть самого вибагливого глядача

Нова технологія дозволяє отримувати голографічні зображення в більш кращій якості, хто не боїться сонячного світла, більш довговічні і прості у використанні.


01.10.16 Розробка квадракоптера великий вантажопідйомності

Успішно стартували випробування квадракоптера з вантажопідйомністю до 40 кг, сьогодні він здійснив свій перший політ. Квадракоптер ставитися до лінійки сверхгрузових. Різні моделі мають вантажопідйомність від 30 до 60 кг. Далі плануються випробування квадракоптера з вантажем 50 кг і більше.


16.04.15 Відділ 3Д-моделювання

Був створений відділ 3Д-моделювання та проектування, що дозволило нам вийти на ринок з таким актуальним і затребуваним продуктом як 3Д-рішення. Для світлодіодних рішень, була розроблена система 3G управління об'єктами.

Так само, ми розробили нову лінійку сенсорних терміналів, адаптованих для дітей різного віку.


Введіть свій номер телефону чи адресу електронної пошти для того , щоб наш представник зв'язався з вами найближчим часом ! 


Можливо вас це зацікавить:


CALL ME
+
Call me!