21/04/2017

Світлодіодні хрести

Slider

Ми раді запропонувати вам рішення , розроблені спеціально для вашої громади , церкви , школи... За Їх підтримки ви будите мати змогу для збільшення уваги до вашої релігіі , зробить акцент на вашому віроісповіданню.

Наше рішення створить необхідний імпульс що ще здалеку, забезпечить постійну , щоденну увагу до вас. Ці рішення допоможуть вам залучити однодумців ,об'єднати віруючих по всьому світу.

Використання сучасних технологій допоможе зацікавити і залучити молоде покоління , від якого залежить наше майбутнє.

Запропонуємо до розгляду:

1. Християнський Хрест. Зовнішній і внутрішній.

2. Світлодіодні рішення: однокольорові і повнокольорові.

3. Медіафасадне підсвічування будівлі.

4.Сенсорний інформаційний термінал.

Християнський Хрест. Зовнішній і внутрішній.
Світлодіодний хрест стане незвичайним вказівником, орієнтиром на те, де знаходиться Ваша церква / громада.

Для візуалізації можливостей хреста, узятий жовтий колір, як асоціація з куполами, сонячним світлом, теплом ...

Можна виводити на хрест різноманітну символіку, актуальну інформацію для прихожан, або те, що зацікавить перехожого, знайде відгук у його душі стати вашим однодумцем.

Налаштування яскравості, різні відображення інформації налаштовуються конкретно за бажанням Клієнта.

Можливості світлодіодного хреста найрізноманітніші, на ньому можна відображати різну інформацію, наприклад: привітання з Великоднем побачать тисячі людей, тим самим вони дізнаються про Вас і помітять.

 

2.Світлодіодні рішення: одноколірні і повнокольорові.

Світлодіодний екран може бути як зовнішнім так і внутрішніми. На будь-якому з екранів можна відображувати різноманітну інформацію, трансляція зустрічей, богослужінь (в т.ч. он-лайн), виведення основних доктрин церкви / громади, символів церкви, релігійних зображень, проповідей.

Основні переваги світлодіодного екрана:

Завдяки яскравості, насиченості кольору і динамічному відображенню, екран привертає увагу величезної кількості людей, які в майбутньому можуть стати Вашими послідовниками.

Можливо транслювати різні відеоролики в залежності від часу доби, налаштовувати яскравість і міняти контент в будь-який момент.
Екрани можуть бути різної форми, наприклад: П-образні, радіальні, круглі і т.д ..

Завдяки централізованій системі управління, можна змінювати інформацію на декількох екранах одночасно.

 

3.Медіафасадне підсвічування будівлі
Індивідуальне зовнішнє освітлення Вашої будівлі виділить його з одноманітною маси навколишніх будинків.

Дані рішення дозволяють перетворити фасад будівлі в екран, який буде привертати уваги як в сонячну погоду, так і вночі, і при цьому дальність перегляду багаторазово зросте.

За допомогою даного рішення, може бути перетворена вся будівля або тільки ЇЇ частина.

 

4.Сенсорний інформаційний термінал.
На даному виробі можна відображати інформацію про майбутні з'їзди, зустрічах, лекціі, розклад богослужінь, головних святах, молебні, біографію засновників, послідовників, список рекомендованих до прочитання книг, досягнення місії / церкви, виведення основних доктр

Така підтримка сучасних технологій також приверне молоде покоління до Віри. Найменших прихожан можна зацікавити за допомогою подачі інформації в ігровій формі. Яскраві картинки, динамічні за рухом зображення забезпечать загострення уваги слухачів різного віку.

Перевага даного рішення в тому, що будь-яка людина може знайти інформацію, яка йому необхідна, ознайомитися з нею самостійно, стільки раз, скільки необхідно.

 


Введіть свій номер телефону чи адресу електронної пошти для того , щоб наш представник зв'язався з вами найближчим часом !
Можливо це вас зацікавить:


CALL ME
+
Call me!