УВАГА! МИ ПРАЦЮЄМО! ГРАФIК РОБОТИ!

3D-моделювання та візуалізація

3D моделювання зустрічається досить  часто і актуально для багатьох сфер бізнесу, так як застосування може бути найрізноманітнішим … Від зображення до 3D турів, які є одним з найпопулярніших проектів із застосуванням 3D моделювання.

3D графіка дозволяє побачити реалістичне, об’ємне зображення предметів і персонажів, які існують тільки на папері або у задумі. Більш того! Є можливість «покрутити» об’єкт, розглянути його з різних ракурсів, наблизити, побачити всі деталі поблизу.
3D тур дає можливість прогулятися по території комплексу і насолодитися видом з вікон квартири, яка тільки проектується. Отримати коротку інформацію про визначні пам’ятки і інфраструктуру комплексу.
3D-тур по квартирам, дозволяє здійснити подорож по приміщенню, оцінити планування і розташування кімнат.
Завдяки реальним видам з вікон, можна насолодитися видом на місто, а індивідуально підібраний і створений дизайн кожної квартири дає можливість відчути себе вдома.
Маршрут 3D-туру вибирається самостійно, так само є можливість масштабування і переходів між точками.
Відображення планування квартири в 2D і 3D вигляді відмінний спосіб донести детальну інформацію про квартиру для потенційного клієнта. Ви можете переглянути план, метраж і розташування кімнат. Це не просто план, за яким будуть розставлені всі предмети інтер’єру. Це ціла філософія домашнього простору.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!