УВАГА! МИ ПРАЦЮЄМО! ГРАФIК РОБОТИ!

Про нас

Домреклами-компанія, яка з радістю реалізує різноманітні проекти в сфері електроніки та програмного забезпечення. Якість продукції, сервіс та інноваційний підхід дозволили нам зайняти лідируючі позиції на ринку.

З чого все починалося?
Ми починали свою діяльність у січні 2012р з ремонтних робіт у відділеннях ПАТ КБ Приватбанк. Паралельно з цим, ми почали займатися виробництвом біжать рядків і вже в березні був продаж першого готового виробу. Тоді наш колектив був зовсім невеликим і ми знімали гараж, в якому і робили всі роботи.

Перший серйозний проект по світлодіодним екранам був реалізований в 2012 р під час Євро2012. Ми змонтували 2 повнокольорові екрани в фан-зону, де транслювалися онлайн матчі. З цього і почалися масштабні замовлення і проекти.

З 2012 р ми зайнялися виробництвом цінових табло для стел АЗС і табло обмін Валют. Пробні проекти виправдали себе і дали поштовх до створення окремої категорії виробів, які адаптовані під конкретні цілі та завдання.

Одним з особливих для нас проектів став екран для ресторану «Ешак» в 2013р. Ми остаточно знайшли свою нішу – нестандартні вироби та індивідуальні замовлення. Наша компанія почала реалізовувати нестандартні проекти, особливо з інтересом ми бралися за неординарні завдання, де був потрібний такий же неординарний підхід до вирішення.

Ми не бачили і не бачимо не вирішуваних або складних завдань, все можливо) Наша Компанія не обмежує сферу діяльності. Якщо проект стосується електроніки або софта, то чому б і ні?) Так були реалізовані перші проекти з підсвічування будівель і об’єктів, перший стадіонний екран.

Разом з розширенням сфери діяльності і збільшенням числа замовлень, росла і наша команда. Так з’явився Відділ дизайну і конструкторських розробок і Сервісний відділ. Паралельно удосконалювалося і наше виробництво, була організована сучасна складальна лінія.

З самого заснування компанії велися активні розробки в сфері робототехніки. Почалося це з простого хобі, заради якого ми затримувалися вечорами і виходили у вихідні. Але дуже скоро хобі переросло в новий напрямок діяльності. Так в середині 2013р. ми випустили першого робота, а до кінця року з’явився робот Промоутер. Він знайшов своє місце на корпоративах, виставках та інших громадських заходах, спілкуючись з гостями і демонструючи доброзичливий характер.

У 2014р в Компанії з’явився відділ Розробки програмного забезпечення, що дозволило випустити першу власну програму для завантаження інформації на вироби. Це значно полегшило управління виробами і підвищило якість обслуговування клієнтів. Вже до середини 2014 р ми почали надавати централізовану систему управління. Незабаром була розроблена багатоекранна сенсорна система інформаційної підтримки.

У цьому ж році були реалізовані перші імпортні замовлення, що дозволило нам вийти на новий рівень.

У зв’язку зі значним збільшенням виробництва і виходом на новий рівень, були впроваджені технічні стандарти виробів. На сьогоднішній день, багато колег по бізнесу використовують наші стандарти по всій Україні. Ми маємо велику кількість партнерів по всіх обласних центрах і за межами України. Варто зауважити, що часто ми з посмішкою бачимо, як наші вироби «горе колеги» видають за свої. Практично на всіх сайтах виробників в Україні Ви зустрінете фото наших робіт)))

Варто відзначити нашу розробку, яка після довгих тестувань і модифікацій вийшла на ринок в 2014р. -32 ряд сенсорний термінал і лінійка сенсорів.

У тому ж 2014 р наша Компанія почала випускати Аптечні хрести. Відмінною особливістю було і є те, що ми пропонуємо різноманітні колірні рішення, робоче поле яких програмується і дає можливість відображення ефектів, логотипів, текстової інформації та багато іншого.

Знаковим став 2015р… Був створений відділ 3Д-моделювання та проектування, що позволо нам вийти на ринок з таким актуальним і затребуваним продуктом як 3Д-рішення. Для світлодіодних рішень, була розроблена система 3G управління об’єктами.

Так само, ми розробили нову лінійку сенсорних терміналів, адаптованих для дітей різного віку.

Новим етапом у розвитку стало відкриття закордонної філії в Польщі,що дозволило розширити нашу діяльність.

Не обійшлося без інновацій і в організаційній сфері. З успіхом була впроваджена система управління та оптимізації бізнес процесів компанії.

Так само,була винайдена і запатентована технологія створення голографічних зображень. Це дозволить створити цілий напрямок в зовнішній рекламі і шоу-програмах в 2016 році.

На лютий 2016г плануєте відкриття власного роботизованого театру і незабаром вихід на ринок систем ROBOSHOP (магазини без персоналу).

Варто відзначити і розробку надпотужного квадракоптера, який знаходиться на стадії випробувань.

Ми реалізували більше 1000 унікальних проектів і з кожним днем їх кількість зростає…
Завдяки якісним комплектуючим, професійному підходу в системі управління і орієнтованості на розробку інноваційних проектів, ми займаємо лідируючі позиції на ринку.

Нашою основною особливістю є креативність вирішення звичайних завдань і орієнтованість на ефективність роботи наших рішень у замовника.

Ми не ставимо завдання просто зробити Вам виріб. Ми дуже хочемо зробити так, що б воно реально ефективно працювало.

Ми будемо дуже вдячні Вам, якщо Виберіть нас як Партнера.

На нашому сайті, Ви знайдете основні сфери діяльності та пропозиції. Це досить широкий спектр послуг зі створення та розробки різних електронних девайсів .

Ми будемо раді чути Вас, Ваші ідеї і Ваші побажання. Будемо дуже вдячні за те, що Ви даєте нам роботу: роботу зі створення і реалізації інноваційних проектів для Вашого бізнесу.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!