Про нас

Якщо ви відкрили цю сторінку, скоріше за всього Ви бажаєте познайомитись ближче. Вітаємо та попереджуємо, що знадобиться трохи часу. Нашій компанії майже 10 років, ми добре знаємося на led-технологіях та електрониці  та фанатично любимо свою справу. Тому нам є що розповісти про себе. Все починалося з виробництва рухомих рядків в 2012 р. Невеличкий колектив, арендований гараж під виробництво, та велике бажання працювати в доволі вільній ниші на ринку – led-електроніки для реклами. В цьому ж році ми отримали  великий проект – 2 повнокольорові екрани для фан-зони, де транслювалися онлайн матчі Євро-2012. Це була перша перемога та початок масштабних замовлень та проектів. Нашими замовниками стали мережі АЗС, магазинів та супермаркетів. Активно працювало направлення виробництва табло для стел на АЗС та «Обміну валют», це був вже конвеєр. Але навіть ці табло ми не зупинялись вдосконалювати, щоб утримувати клієнтів, які прагнули модернізації.

У 2013 р. ми визначилися ще з однією нішою – виробництві нестандартних проектів з використанням led-технологій. Поштовхом став проект для ресторану «Єшак». В подальшому ми зробили ще декілька вхідних груп для цього ресторану, яка є його візитівкою та приваблює клієнтів грою динамічного світла. З того часу ми приймали виклики в вигляді неординарних завдань від наших клієнтів. Та завжди задовольняли будь-які потреби в галузі led-світла та програмування складних виробів. Ми завжди беремося за розробку та виробництво нових продуктів електроніки та софта. Це підштовхує нас до відкриття нових горизонтів в діяльності компанії, розвитку та збільшення частки ринку.

Разом з новими проектами та збільшенням числа замовлень, зростала  наша команда. З’явився відділ дизайну і конструкторських розробок, сервісний відділ. Ми долучили найкращих фахівців, які підтримували наше прагнення до розвитку та іновацій. Одночасно удосконалювалося і наше виробництво. З’явилося нове обладнання, була організована сучасна складальна лінія. З самого заснування компанії велися активні розробки в сфері робототехніки. Почалося це з простого хобі, заради якого ми затримувалися вечорами і виходили у вихідні. Але дуже скоро хобі перейшло в новий напрямок діяльності. Так, в середині 2013р., ми випустили першого робота, а до кінця року з’явився робот Промоутер. Він знайшов своє місце на корпоративах, виставках та інших громадських заходах, спілкуючись з гостями і демонструючи доброзичливий характер.

В 2014 р. в Компанії з’явився відділ розробки програмного забезпечення.  Це дозволило випустити першу власну програму для завантаження інформації на led-вироби. Це значно полегшило управління і підвищило якість обслуговування клієнтів. Вже до середини 2014 р. ми почали надавати централізовану систему керування. Незабаром була розроблена багатоекранна сенсорна система інформаційної підтримки. У цьому ж році були реалізовані перші імпортні замовлення. Ми поставили в Молдову комплекти фасадного рішення та led-екрани. В 2014 р. були впроваджені технічні стандарти виробів. Зараз багато колег по бізнесу використовують наші стандарти по всій Україні. Ми пишаємось великою кількістю партнерів по всіх обласних центрах і за межами України! Варто відзначити нашу розробку, яка після довгих тестувань і модифікацій вийшла на ринок в 2014р. – сенсорний термінал і лінійка сенсорів, які знайшли своє застосування в відділах продаж житлових комплексів. Першим замовником була турецька компанія-забудівник.

Знаковим став 2015р.  Був створений відділ 3Д-моделювання та проектування, що дозволило вийти на ринок з таким затребуваним продуктом, як 3Д-рішення. Для світлодіодних рішень, була розроблена система 3G управління об’єктами. Так само, ми розробили нову лінійку сенсорних терміналів, адаптованих для дітей різного віку.

Новим етапом у розвитку «Дома реклами» стало відкриття закордонної філії в Польщі. Це дозволило отримати цінний досвід зовнішньоекономічної діяльності та знайти европейських поціновувачів наших виробів.

В 2016 р. була винайдена і запатентована технологія створення голографічних зображень. Це дозволило створити цілий напрямок в зовнішній рекламі і шоу-програмах. Захоплені новою технологією, ми пішли далі та створили унікальне культурне явище – голографічний театр! Гастролі театру викликали великий резонанс, українці були в захваті, але проект не приніс комерційного прибутку, тому був згорнутий. Варто відзначити і розробку надпотужного квадракоптера, який знаходиться на стадії випробувань. Не обійшлося без інновацій в організаційній сфері.

В 2018 р. в компанії була впроваджена система управління та оптимізації бізнес процесів, що значно поліпшило якість обслуговування клієнтів.

В 2019 р. ми активно продовжували «експанcію» в інші країни. Були здійснені поставки led-продукції в Хорватію, Іспанію, Ірландію, Великобританію.

Ми почали співпрацю з відомими спортивними клубами України – «Черкаські мавпи», «Лівий берег», «Прометей». Наші табло встановлені на багатьох стадіонах та мають складний функціонал, необхідний для забезпечення міжнародних змагань.

В 2020 р. ми встановлюємо перший радіальний екран в студії телебачення «Д1» в Дніпрі, який дозволяє поглибитись в віртуальну реальність.

В місті Харків ми встановлюємо майже одночасно декілька найбільших екранів в місті, впроваджуючи LED-технології для консерваторії, Будинка піонерів, магазинів ЦУМ, Дитячий світ. В Дніпрі ми встановлюємо надяскраві екрани на ТЦ Аполло, а всередині ТЦ – багатокутні екрани в зоні фаст-фуду.

В ТЦ «Глобус» в Києві ми також презентовали новітні LED-технології – повнокольорові екрани на східцях торгового залу. Кожна сходинка – це сегмент екрану, усі сходи – це єдиний динамічний та яскравий екран, яким ходять відвідувачі.

В 2021 р. ми розпочали наймасштабніший проект, унікальний на ринку led-продукції.

Це – розробка проектів, виробництво та монтаж медіафасадних рішень. Медіа-фасади – це складні керовані системи led-обладнання, які встановлюються на архітектурні об’єкти та створюють дивовижні ефекти трансформації світла. Сьогодні наша команда прагне до створення нових медіа-форматів для міського простору. Наші нові проекти демонструють злиття архітектури та урбанізму з цифровими медіа. Приклади тому – медіа фасад на найбільшому ТРЦ України – Respublika Park, параметричний медіа фасад на готелі АЗС KLO, керована LED-підсвітка ТЦ Космополіт, ЖК «Baltic Sky».

Також ми були залучені до цікавих проектів LED-підсвічування гральних атракціонів для ТРЦ «Respublika Park» та ЖК «Resort».

В 2021 році нам виповнюється 10 років. Ми дуже вдячні всім нашим замовникам за те, що ми маємо можливість створювати прекрасні проекти, які надають поштовх для росту наших бізнесів!

Call Now Button