Запитання та відповіді

Що таке піксель (діод)?

Діод це частина світлодіодного модуля, що транслює певний колір (або декілька кольорів).

Піксель – це міра виміру роздільної здатності діоду.

Запитання та відповіді

Які бувають типи LED?


DIP світлодіод – кожний колір світлодіода в окремому корпусі.

Запитання та відповіді
SMD світлодіод – три світлодіода в одному корпусі.
Запитання та відповіді

Що таке пітч?

Пітч – це відстань в міліметрах між центрами сусідніх світлодіодів. Чим менше розмір світлодіода та пітч, тим вище роздільна здатність, а значить і якість зображення, але при цьому вартість екрана істотно збільшується.

Запитання та відповіді

Який колір може бути у виробу?

Вироби можуть бути одноколірними, двоколірними і кольоровими.

Одноколірний – це рядок, в якому може бути тільки один колір, на вибір: червоний, жовтий, зелений, білий, синій.   У такому варіанті колір тексту може бути тільки один.

Двоколірний рядок – колір червоний і зелений, їх з’єднання дає третій – жовтий колір.  У такому варіанті колір тексту може бути трьох кольорів: червоного, зеленого і жовтого.

Повнокольоровий екран(рядок) – поєднує в собі всі існуючі кольори, без обмежень за палітрою і відтінками.

Яку рекламу можна виводити на рядок і екран?

На одноколірний рядок можна виводити текстову інформацію з вибором ефектів появи тексту, монохромні зображення, gif-анімацію (наприклад, вашого логотипу), дату, час, температуру.

На кольоровому екрані можна відображати всі кольорові відеоролики, зображення, gif-анімації, дату, час та будь-яку іншу інформацію.

Як колір впливає на вартість?

Найбюджетнішими є червоні рухомі рядки. Це пов’язано з тим, що колір найпопулярніший за рахунок фактору «помітності», і також червоний діод найбюджетніший при виробництві (без втрати якості). Рухомі рядки з одним з кольорів на вибір (жовтий, зелений, білий, синій) мають однакову вартість, але трохи вищу ніж червоні рухомі рядки, за рахунок дорожчого діода. Варіанти виробів у вирішенні червоний + зелений = жовтий і повнокольорові вироби коштують вище в порівнянні з червоними рухомими рядками.

Як розраховується вартість рухомого рядка або екрана?

Для рухомих рядків на вартість впливає: розмір, колір, кількість сторін. Розмір підбирається по кратності модулів в межах того розміру, який потрібен. Розмір одного модуля 320х160мм (ШхВ). Наприклад, якщо необхідний рядок 1000мм х 500мм, то за кратністю модулів розмір рухомого рядка буде 960х480мм. Для повнокольорового екрану необхідно знати: розмір екрану, відстань перегляду екрану, внутрішнє або зовнішнє рішення. Розмір екрану підбирається за кратністю модуля. Розмір модуля залежить від пітчу (Р10, Р8, Р6). Для більш детального прорахунку можна ознайомитися з інформацією на нашому сайті або звернутися за телефонами, вказаними на нашій сторінці Контакти , і ми будемо раді відповісти на всі Ваші запитання.

Як завантажувати інформацію на рухомий рядок або екран?

Для зміни інформації на виробі є три варіанти підключення (на вибір): LAN, USB, Wi-Fi. LAN – це інтернет кабель, який прокладається від виробу безпосередньо до комп’ютера (або в серверну), і зміна інформації відбувається через локальну мережу. USB – зміна інформації відбувається через USB-носій. Носій з записаною інформацією вставляється в табло, інформація оновлюється протягом 10-15 с, після чого носій можна забирати. Для зручності з виробу виводиться USB кабель, до 5м. Wi-Fi – при такому способі зміни інформації необхідно підключитися до точки доступу і відправляти дані. Управління може бути з телефону або планшета. Для коректного завантаження інформації необхідно перебувати в радіусі дії сигналу до тих пір, поки інформація не оновиться. Тип підключення для зміни інформації підбирається індивідуально: залежно від типу, способу кріплення і можливості прокладання комутаційних кабелів.

Чи Можу я самостійно змінювати інформацію?

Так, звичайно. Першу текстову інформацію, надану Клієнтом, ми завантажуємо перед відвантаженням.  До кожного виробу ми надаємо зручну програму для зміни інформації, проводимо віддалене навчання з Користування програмою. При виникненні питань в подальшому наші фахівці здійснюють технічну підтримку. Для повнокольорових екранів наш відділ дизайну створює відеоролики за сценарієм і матеріалами замовника. Тривалість ролика до 30 с.

Який термін поставки виробу?

Для одноколірних виробів термін поставки 7-10 робочих днів, для повнокольорових виробів-20-25 робочих днів. Термін поставки уточнюється при оформленні замовлення.

Чи включається установка у вартість виробу?

Монтажні та пусконалагоджувальні роботи, кронштейни, спеціальне кріплення не входять у вартість, обговорюється індивідуально при оформленні замовлення. Вартість розраховується в залежності від місця розміщення виробу і міста, де необхідна установка.

Також, монтажні роботи можуть бути виконані Клієнтом самостійно.

Монтаж проводиться тільки в м. Київ?

Монтажні роботи проводяться по всій території України та Європи. Монтажні роботи виконують бригади нашої компанії і також компанії-партнери.

Як відбувається ремонт, чи потрібно надсилати виріб?

Всі вироби мають можливість проведення ремонту на місці, без демонтажу виробу. Це називається “фронтальне обслуговування”, коли для кріплення модулів використовується магнітна система

Яка гарантія?

Гарантія від 12 місяців.

На що поширюється гарантія?

Заміна комплектуючих виробу, віддалена настройка ПЗ і навчання. Не поширюється на стихійні лиха, вандалізм і будь-які пошкодження від ремонту сторонніми фахівцями.  Заміна модулів проводиться при виході з ладу більше ніж 0.05% від загальної кількості діодів.

Як відбувається обслуговування, коли закінчився термін гарантії?

По закінченню терміну гарантійного обслуговування виїзд, діагностика, ремонтні роботи, заміна комплектуючих відбуваються на платній основі.

Термін реагування на несправність?

2-3 робочих дні.

Чи обслуговуєте вироби, що зроблені не Вашою компанією?

Як правило ми не обслуговуємо такі вироби.

Способи оплати?

Передоплата 70% для запуску виробу в роботу, доплата 30% за фактом відвантаження/установки виробу.

Чи можливі вироби нестандартної форми?

Так, звичайно, форма виробу може бути нестандартною.
Наприклад:

-Радіальна вивіска,
-Колона,
-Арка,
-Прапор,
-Вертикальний,
-Горизонтальний.

Приклади реалізації таких роботи ви можете знайти у нас на сайті.

Країна виробник?

Країна виробник Україна, так як виготовлення виробів відбувається на нашому виробництві в Києві.

Комплектуючі везете з Китаю, чому дорожче ніж у інших?

Закупівля основних комплектуючих відбувається в Китаї, однак є градація вартості по класу, в залежності від якості виробництва комплектуючих і якості матеріалів, які використовуються при виробництві. Ми не є найдешевшою компанією. Ми могли б використати дешевші комплектуючі та зробити ціну нижчою, проте дуже не хочемо цього робити, так як самі ці вироби й обслуговуємо.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!